Stylista pomenoval hlavné trendové farby na jeseň a zimu 2023–2024
Móda topánok je čoraz rozmanitejšia, bez rámov a obmedzení. Teraz si absolútne každý zástupca spravodlivého sexu bude môcť nájsť niečo, čo sa jej naozaj páči a vyhovuje jej šatníku. Preto sa nemusíte držať žiadneho konkrétneho štýlu a neváhajte experimentovať. Stylistka Tonya Karpenko trendy farby topánok na jeseň a zimu 2023 –2024.

foto:

Keď už hovoríme o trendoch pre jesennú a zimnú sezónu, stojí za to začať s módnou farebnou schémou – farbou roku 2023 bola podľa americkej spoločnosti Pantone Viva Magenta („Nech žije purpurová“). Toto víno odtieň, ktorý sa mnohým páčil, pretože na doplnkoch a topánkach vždy vyzerá veľmi harmonicky, najmä v chladných ročných obdobiach. Táto farba je dobrou alternatívou k čiernej alebo hnedej.

Základné odtiene pre tohtoročnú jeseň a zimu zostávajú prirodzené – zemitá, koňaková. Hodia sa k ostatným farbám tejto sezóny a harmonicky sa hodia ku každému outfitu.

Ak hovoríme konkrétne o jasných módnych trendoch, môžeme zdôrazniť sýto červené, najmä v doplnkoch. Oblečenie na chladné obdobie, doplnené topánkami tejto farby, je zaujímavou možnosťou, ako diverzifikovať svoj už zavedený základný šatník a použiť ho ako prízvuk.

Biele a mliečne odtiene obľúbené aj túto sezónu. Aj keď to nie je najpraktickejšia možnosť pre kašu, napriek tomu to vždy vyzerá veľmi krásne, pretože „odľahčuje“ celú siluetu.

Stylista tiež zvýraznil striebro a zlato. Metalické topánky sú jedným z hlavných trendov už niekoľko sezón. Má schopnosť zmeniť náladu celého obrazu. Aj keď si vyberiete lakonické klasické topánky, okamžite ozdobia a oživia absolútne akúkoľvek kombináciu, vďaka čomu bude odvážnejšia a dynamickejšia. Navyše, metalíza sa veľmi ľahko kombinuje s inými odtieňmi.

Loading...
Slovo