Ktoré ženy vládnu nebeskou príťažlivosťou? Týmto znameniam sa nedá odolať

Lev (23.7. – 22.8.)

Žene Levici máloktorý muž odolá. Je to samica od hlavy po päty. Samozrejme miluje darčeky, čím drahšie tým lepšie. Žena narodená v tomto znamení nie je prvoplánovo vyzývavá, ale je jedným slovom neprehliadnuteľná. Sebavedomé a elegantné vystupovanie, oblečenie podľa posledných trendov, kúzelný úsmev a magická príťažlivosť. Táto žena presne vie, ako zmiasť muža. Chcete gazdinka? Bohyňu? Máte ju mať. Ale len do chvíle, kým ju to prestane baviť. Je to excelentná herečka.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Niet divu, že toto znamenie sa objavuje práve tu. Ženám narodeným v znamení Váh vládne planéta Venuša, ktorá symbolizuje krásu a lásku. Tieto ženy podľa astrológov patria k najkrajším v celom zverokruhu. A prečo vlastne? Majú oslnivý pôvab, eleganciu, šarm, zmysel pre krásu po všetkých stránkach. Na druhej strane vás táto žena dokáže v sekunde odzbrojiť vysokým intelektom, schopnosťou diskusie na akúkoľvek tému av neposlednom rade svojou úplne neodolateľnou nebeskou krásou.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Ženy narodené v znamení Rýb sú veľmi empatické a majú očarujúce vyjadrovanie. V ich prítomnosti sa ľudia nemajú problém uvoľniť. Tieto ženy bývajú väčšinou ľahko zasnené a mierumilovné. Dokážu svojou jemnosťou podporiť každého v ťažkostiach. Sú hlboko spirituálne napojené na vesmír a tak, aj keď o tom mnohokrát nevedia, vyžarujú pozitívnu auru. Tieto ženy bezpečne spoznáte podľa ich nádherných očí v tvare mandle.

Škorpión (24.10. – 22.11.)

Ženy v znamení Škorpióna sú záhadné aj otvorené. Ich magické kúzlo je nenapodobiteľné. Tieto ženy milujú dobrodružstvo a majú v sebe noblesu dám z 30. rokov. Ženy narodené v tomto znamení sú veľmi fyzicky príťažlivé a dokážu bez mrknutia oka baviť celú spoločnosť svojimi brysknými myšlienkami. Vášeň sa im rozhodne nedá odoprieť, a to po všetkých stránkach, a tak nie je dobré zahrávať sa s ich citmi.

Vodnár (21.1. – 20.2.)

Vodnárky spoznáte na prvý pohľad. Oplývajú totiž nostalgickou krásou. Sú to charakterovo veľmi silné ženy, priateľské, nesmierne šarmantné, ale zároveň nezávislé. Vynikajú nekonvenčným štýlom, či už vo vzťahu, v zamestnaní, alebo v živote ako takom. Dokážu byť úprimné a majú značne vyvinutý zmysel pre spravodlivosť a súcit pre ľudí v núdzi.

Súvisiace články

Zdroje: ,

Loading...
Slovo