Aké je tvoje znamenie zverokruhu? Tu je ideálna rastlina pre vás

Pre každé znamenie zverokruhu existuje dokonalá rastlina. Skutočný botanický zverokruh, ktorý každému súhvezdia priraďuje presnú rastlinu, ktorá odráža jeho vlastnosti. Objavte tú svoju!

Existuje perfektná rastlina pre každý znamenia zverokruhu? Teda ten, ktorý najlepšie reprezentuje ich vlastnosti a záľuby? Zjavne áno, nielenže existuje dokonalá rastlina pre každé znamenie zverokruhu, ale zdá sa, že existuje spojenie medzi svetom rastlín a svetom hviezd. Stručne povedané, existuje skutočná vec botanický zverokruhdruh horoskop ktorý k rôznym znakom priraďuje tie rastliny, ktoré majú vlastnosti, ktoré ich najlepšie reprezentujú.

Botanický zverokruh: dokonalá rastlina znamenie po znamení

Už nielen oni bežné izbové rastlinyktoré sú možno krásne, ale možno nás neodrážajú, je lepšie vybrať si a naplniť domáce prostredie tými rastlinami, ktoré o nás hovoria najlepšie.

Vodnár- Pilea peperomioides; Pilea peperomioides, tiež známa ako čínska peniazovka, je ideálna pre ľudí v znamení Vodnára, ktorí sú známi svojou nápaditosťou. Vodnári sú otvorení diskusii, ale aj dobročinní, zvažujú všetky dôsledky témy. Vlastnosti, ktoré sa nachádzajú v tenkých a okrúhlych listoch tejto rastliny, podobne ako minca a jej dve strany. Malá potrebná starostlivosť a ľahká prispôsobivosť prostrediu sú dokonalé vlastnosti na vyjadrenie znaku, ktorému zodpovedá.

Ryby – Palma Kentia; toto znamenie je kreatívne, nápadité a idealistické, miluje cestovanie, a preto mu najlepšie vyhovuje palma Kentia pôvodom z Austrálie. Táto malá dlaň čistí vzduch, čo je vlastnosť zdieľaná s rybami, ktorým vždy záleží na šťastí iných.

Baran – Sukulentná rastlina; Rovnako ako baran je aj táto rastlina odvážna a nebojí sa nepriaznivého osudu, a preto vie tiež reprezentovať silu a húževnatosť, čo sú dve vlastnosti ľudí narodených v tomto znamení. Vyžadujú malú starostlivosť, rodia sa tam, kde je život ťažký a sú ideálne pre svetobežného ducha Barana.

Gemini- levanduľa; energia, nepokoj, nerozhodnosť a prispôsobivosť sú vlastnosti, ktoré najlepšie hovoria o dvojčatách, ktoré dokážu robiť viacero vecí súčasne. Najlepšou rastlinou pre nich je teda levanduľa. Jednak preto, že prekvitá v období dvojčiat, ale aj preto, že je ústretová, spoločenská a multifunkčné ako tí, ktorí sa narodili v tomto znamení.

Rak – lekno (biele kvety); ako vodné znamenie je Rak jedným z najcitlivejších a najjemnejších z celého zverokruhu, podobne ako jemné lekno, pretože je vyrobené z vody. Kvet, ktorý vie byť aj zvodný a príťažlivý a dobre odráža aj znamenie raka.

Taurus-Pothos; Trpezlivé, odhodlané a odhodlané znamenie, Býci tiež potrebujú veľa lásky a oddanosti, a preto je dokonalá rastlina pothos. Hovoríme o jednej z najodolnejších rastlín, aké existujú, dokáže žiť aj v nepriaznivých podmienkach a pokračuje v raste, pokiaľ je priestor dobre osvetlený. Vytrvalosť je vlastnosť, ktorá najlepšie spája rastlinu so znamením.

Panna- Orchidea; Analytické, priateľské a pokojné Panny si nemôžu pomôcť, ale rozpoznajú sa v orchidei, krásnej rastline, ktorá si však vyžaduje metodické zaobchádzanie. Pre analytickú myseľ, akou je Panna, nie je nič lepšie, ako sa starať o rastlinu, ktorá potrebuje vhodné prostredie a klímu.

Váhy- Papraď; Viac ako 10 tisíc druhov papradí predstavuje večnú nerozhodnosť tohto znamenia, ktoré má tendenciu hľadať a nachádzať rovnováhu. Ďalej hovoríme o najromantickejšom znamení zverokruhu a papraď ako rastlina je talizmanom pre zaľúbených.

Lev- Monstera; Monstera, tiež známa ako Adamovo rebro, je dokonalá rastlina pre tých, ktorí sa narodili v znamení Leva, dominantného, ​​odvážneho a sebavedomého znamenia zverokruhu, rodeného vodcu. Levy sú veľmi nezávislé a rastú samy bez cudzej pomoci, ako príšera, ktorá priťahuje, pretože môže dosiahnuť veľké rozmery, ale aj preto, že si nevyžaduje osobitnú starostlivosť a pokračuje v raste.

Škorpión- mäsožravá rastlina; Škorpióni, ktorí sú nápadití, ale aj vášniví a oddaní v mnohých oblastiach od práce po lásku, môžu byť tiež veľmi hermetickí, keď cítia, že dali zo seba všetko a potrebujú sa stiahnuť a byť sami. Rovnako ako mäsožravé rastliny, húževnaté a chrániace okolité prostredie.

Strelec- cyklámen; hovoríme o najšťastnejšom a najextrovertnejšom znamení zverokruhu, ale aj o mierne bezohľadnom, ktorý všetkých naokolo tlačí do smiechu aj v najtemnejších chvíľach. Ako cyklámen, ktorý svojimi farbami rozveselí zimu.

Kozorožec-Dracena; Zdržanlivý a disciplinovaný Kozorožec nachádza tieto vlastnosti v dracéne, rastline, ktorá môže tiež dosiahnuť veľké výšky, ale robí to vo svojom vlastnom čase, ktorý je často veľmi dlhý. Kozorožci sú takíto, ambiciózni a mieria vysoko, no na dosiahnutie svojich cieľov potrebujú aj čas.

Loading...
Slovo