Aké plemeno psa sa podľa horoskopu hodí práve k vám?

S akým psím parťákom si budete rozumieť najlepšie? Možno budete prekvapení, čo vám nasledujúci horoskop prezradí. Možno ste sa cítili na bojové plemeno, ale vesmír vám určil jazvečíka. Aké psie maznáčik sa teda hodí práve k vám?

Baran

21. 3. až 20. 4.

Barani by mali spojiť svoje životy s labradormi. Tie sú považovaní za najviac a najľahšie vychovávateľné plemená a zvládne to s nimi naozaj každý. Ocenia ich hlavne Barani s veľkou rodinou, patria totiž ku skvelým strážcom detí a parťákom pre zdravotne postihnutých ľudí. Rovnako ako Barani sú aj labradori veľmi múdri, priateľskí a rýchlo sa učia nové veci.

Lev

23. 7. až 22. 8.

Border Collie je skvelou voľbou pre Levy, pretože sú rovnako ako oni považovaní za najinteligentnejšie plemeno. Ľahko navyše Collii vycvičia, majú na to talent. Sú energickí a spoločenskí rovnako ako toto plemeno a chodia sa pre aktívnych Levov, pokojne aj s rodinami.

Strelec

23. 11. až 21. 12.

K Strelcovi sa najviac hodí taký roztomilý pudlík, ktorý sa ľahko vychováva, rovnako ako oni. Je jedno, či si zaobstaráte toy pudla alebo klasického pudlíka, rozhodne neoľutujete a stane sa z vás zohraná dvojka. Možno tiež nájdete záľubu dog športoch a iných aktivitách spojených s pudlami.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Zlatý Retriever je veľmi inteligentný, priateľský a spoločenský pes, ktorý vás bude baviť svojou bezprostrednosťou a radosťou zo života. Prekypuje energiou a rád sa hrá. Ani vy nevydržíte na mieste, bude to teda ideálny spoločník na vaše výstupy a treky.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Panna by bola ideálnym pánom pre Havanského psíka. Je malého vzrastu, má pokojnú a milú povahu. Je inteligentná a pre poriadkumilovnú Pannu najznesiteľnejšia. Tiež sa skvele znáša s ostatnými zvieratami, aby ste ho mohli prípadne dávať bez obáv na stráženie.

Kozorožec

22. 12. až 20. 1.

Americký pitbull síce vyzerá drsne, ale vo vnútri je citlivý a dobrý. Kozorožci sú na tom rovnako. Pod drsnou šupkou sa schováva citlivé srdce. Kozorožci milujú šport a majú širokú hruď s vypracovaným telom, rovnako ako ich štvornohí miláčikovia. Sú si teda fyzicky podobní, čo pôsobí vtipným dojmom a skvele sa na ne hodí príslovie – aký pán, taký pes.

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Blíženci sú elegantní, ladní a charizmatickí rovnako ako Anglickí setri. Tiež sú krásni, múdri a vášniví lovci. Pánikovia sú rovnakí, neposedia na mieste. Je dôležité ich dôsledne cvičiť a až vás budú počúvať a budete zohraná dvojka, môžete prežívať adrenalín a dobrodružstvo pri výletoch.

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Austrálsky ovčiak je skvelým parťákom pre ľudí, ktorí sú neustále na vážkach a nevedia sa rozhodnúť. Ovčiari budú skvelým parťákom a budú svojho majiteľa učiť rozhodnosti a rozvíjať ho po psychickej aj fyzickej stránke.

Vodnár

21. 1. až 20. 2.

Vodnári sú skvelými parťákmi pre deti a seniorov. Vie ich potešiť, pomaznať a rozveseliť. Majú prítulnú, pokojnú a hodnú povahu. Nie nadarmo sa im hovorí gaučoví psíci. Ich pánikovia ich milujú av ich spoločnosti hýria veselou náladou.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Rak je rovnaký medvedík ako Čau-Čau, ktorý je pre neho ako stvorený. Budú si nielen fyzicky podobní, ale navyše budú mať aj rovnakú povahu. Títo psi sú hrdí a svoju rodinu milujú. Majú srdce Leva a vedia vziať spravodlivosť do vlastných labiek.

Škorpión

24. 10. až 22. 11.

Škorpióni vyhľadávajú radi spoločnosť rovnako ako ich pánikovia a tiež sa tešia z pohybu, čo pre Škorpiónov platí dvojnásobne. Spolu tak zdolajú celý svet, ktorý im bude ležať pri nohách! Musí sa akurát pripraviť, že ide o stredné plemeno a ľudia v znamení Škorpióna boli zvyknutí na malé psy.

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Ryby potrebujú nespútanú Nemeckú dogu, ktorá je inteligentný a milujúci strážny pes. Ak si ho zaobstaráte, majte na pamäti, že potrebuje voľnosť a výbeh rovnako ako vy. Je vám tak podobný, až z toho mrazí. Žiadny iný pes sa k vám nehodí viac ako práve doga.

Súvisiace články

Loading...
Slovo