Od kúpeľne až po obývačku: tento organizér Tiger s ibizským estetickým vzhľadom sa hodí do každej miestnosti. Veľmi jednoducho sa skladá

Máme radi dobrý organizér priestoru. Najmä vtedy, keď nám to pomáha využiť nemožné zákruty, ako napríklad jeden alebo druhý medzera zostala za dverami. Na to Tiger spustil bohémsky vyzerajúci a ktoré môžeme zavesiť na uloženie tašiek, časopisov alebo iných predmetov.

Ide o a stojan na časopisy na zavesenie za dvere a je taká ľahká, že na jej zaistenie stačí klinec alebo háčik. Je to krásny dizajn z prírodného vlákna, ktorý dáva miestnosti a vibrácie veľmi uvoľnená a ibizská estetika. Navyše, keďže je vyrobený z juty, hodí sa ku každému štýlu dekorácie.

Tento organizér v štýle stojana na časopisy je dodávaný s tri priehradky na uloženie kníh, zošitov, topánok, tašiek alebo akékoľvek príslušenstvo, ktoré chceme odstrániť z dohľadu, pretože sú ako vrecká. Má veľkosť 60 centimetrov na výšku a 32 na šírku, takže funguje aj keď máte užšie dvere do kúpeľne ako ostatné.

Jeho cena je veľmi ekonomická, najmä ak ide o a dekorácia, ktorú si môžeme nechať v lete aj v zime a to sa kombinuje so všetkým, od kuchyne po obývačku. Stojí a poteší tie zákutia, kde ešte neviete, čo dať.

Fotky | Midjourney x Trendencias, .

V Trendoch | .

Loading...
Slovo